Жителі одного із мікрорайонів Житомира перекрили дорогу у знак протесту проти будівництва тут автозаправної станції (Відео)

фото: zt.suspilne.media
фото: zt.suspilne.media

Близько 50 людей сьогодні, 22-го жовтня, з 17-тої години на півгодини у Житомирі перекрили дорогу на розі вулиць Покровської та проспекту Незалежності.

За словами одного із учасників перекриття Олександра Литвинчука, так жителі мікрорайону висловилися проти будівництва автозаправної станції на проспект Незалежності, 29.

Вимога у протестувальників одна: не будувати заправку. Ні на які компроміси вони не хочуть іти. У патрульній поліції повідомили, що люди мають намір перекривати дорогу до 6-ї ранку. За іншими даними, дорога буде перекрита до 20-ї години цього вечора, інформує zhitomir.info.

Патрульна поліція Житомирської області в соцмережі рекомендує заздалегідь спланувати маршрут, щоб не потрапити у затор.

«З метою уникнення заторів рекомендуємо заздалегідь спланувати маршрут (…). Патрульні поліцейські забезпечуватимуть регулювання перехрестя вулиці Перемоги, Вільський Шлях та проспекту Миру, а також перехрестя вулиці Покровська та проспекту Незалежності. Забезпечується охорона громадського порядку під час акції», – інформує патрульна поліція.

Представник патрульної поліції Ігор Іванюк розповів Суспільному, що порушень громадського порядку на цій ділянці дороги не зафіксували.

Подробиці – у сюжеті Житомир.info | Новости Житомира: