Жителі новостворених громад Тернопільщини самотужки створили і утримують пожежні команди

фото: Борщівський районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області.
фото: Борщівський районний відділ Управління ДСНС України у Тернопільській області.

У Борщівському районі, що на Тернопільщині, створено 6 місцевих пожежних команд, які складаються з 30 осіб та нараховують 7 пожежних автомобілів. 

Як відомо, ДСНС закликають громади створювати власні пожежні підрозділи. Це абсолютно реальне завдання, що підтверджує початок діяльності таких команд у селах Більче-Золоте, Мельниця-Подільська, Озеряни, Бурдяківці, що на півдні Тернопільщини.

Нещодавно  відбулось урочисте відкриття місцевої пожежної команди в с. Більче-Золоте Борщівського району. Відтепер рятувальники МПК гарантуватимуть безпеку жителям Більче-Золотецької громади.

Відкриття пожежної команди на території Більче-Золотецькій об’єднаної територіальної громади було вкрай необхідним кроком. Саме з метою гарантування надійного протипожежного захисту громади було прийнято раціональне рішення створити місцеву пожежну команду на добровільних засадах. Таким чином, функціонування такої пожежної команди сприятиме більш оперативному реагуванню на надзвичайні події та посилить рівень пожежної безпеки на території громади.

Настоятель місцевого храму освятив пожежний автомобіль та усі приміщення пожежного депо. Тепер рятувальники із Божою допомогою берегтимуть спокій у населеному пункті.

У Борщівському районному відділі Управління ДСНС України у Тернопільській області наголошують, що  готові надавати органам місцевого самоврядування методичну та практичну допомогу у формуванні пожежно-рятувальних підрозділів.