Жителі мікрорайону у Луцьку зібрали підписи проти будівництва тут трьох багатоповерхівок (Відео)

фото: vo.suspilne.media
фото: vo.suspilne.media

Мешканці вулиці  Степана Кривенького  у Луцьку протестують проти забудови їхнього мікрорайону.  

Як розповів журналістам Суспільного місцевий мешканець Ігор Оксенчук, приватний забудовник має намір побудувати серед індивідуальних будинків три багатоповерхівки.

Ігор Оксенчук показує ділянку на вулиці Степана Кривенького, поблизу Омелянівських ставків у Луцьку. Каже: посеред приватних малоповерхівок забудовник планує звести «висотки». Будувати хоче на приватній землі.

Ігор Оксенчук також повідомив, що жителі мікрорайону зібрали біля 200 підписів і всі люди проти такого будівництва.

Про те, що мікрорайон  планують забудовувати, місцеві мешканці не знали, аж поки питання не почали розглядати на засіданнях комісій міської ради, каже Олександр Кравчук.

Навпроти ділянки, де хочуть будувати багатоповерхівки, оселилася родина переселенців з Донецька.

В районі вулиць Берестової, Попової та водоохоронної зони річки Омелянівки забудовник має намір побудувати три багатоповерхових будинки. Два з них – на землях, що нині  орендує приватне товариство «Ремторгпостач».

Зі слів власника підприємства Петра Мельничука, усі будівлі на орендованій ділянці – у приватній власності. За чверть століття підприємець збудував тут декілька приміщень. Каже: на це є дозволи міськради.  Оренда 50 соток землі завершується через 4 з половиною роки.

Олександр Кравчук каже: люди налаштовані рішуче і хочуть захистити  свій мікрорайон від забудови. І додає: лист з  проханням  розібратися у цій справі надіслали Президенту та керівникам правоохоронних органів держави.

Подробиці – у сюжеті UA: ВОЛИНЬ: