Житель Тернопільщини створив аероклуб і літає на власному літаку

 

фото: Фейсбук Ярослава Кучера
фото: Фейсбук Ярослава Кучера

Ярослав Кучер – староста сіл Мушкатівка та Слобідка-Мушкатівська Борщівського району, що на Тернопільщині, літає над рідними просторами на власному літаку, створив аероклуб і мріє передати свої знання дітям.

Чоловік поїхав на заробітки за кордон, а зароблені гроші витратив на купівлю одномісного літака. У Львові закінчив спеціальні курси, і ось уже три роки літає над своїми селами, а також в гості до друзів у різні міста України.

Ярослав Кучер пілотує  крилату машину з 2015 року. Своє захоплення називає дорогим задоволенням. І не безпідставно. Адже тільки отримати ліцензію приватного пілота коштувало 300 тисяч гривень. Додайте сюди ще вартість літака, щорічні технічні перевірки експертів, оформлення різноманітних дозволів, проходження медичних комісій. Однак ніщо не зупиняє бажання Ярослава зустрітися з висотою. «Небо манить, – каже чоловік. – І коли ти хоча б один раз туди піднімешся, захоплює назавжди і не відпускає!».

За словами пана Ярослава, за кордоном це звичне явище, коли люди пересуваються не на авто, а на приватних літаках.

Та Ярослав Кучер стверджує, що це його мрія, а мрія не має ціни. Невдовзі чоловік планує придбати чотирьохмісний приватний літак, щоб подорожувати з сім’єю і друзями.

Джерело: tenews