Житель Сум встановив три національні рекорди в гирьовому спорті

фото: Суспільне Суми

Спортсмен-гирьовик та пауерліфтер Денис Гончаров за власної ваги у 67 кілограмів підіймає однією рукою гирі трохи більші ніж 68 та 71 кілограми, а двома руками – майже 105 кілограмів.

Щодня Денис дотримується суворого режиму: Вправи на витривалість та силу – щодня, а спортзал 6 тричі на тиждень: такого режиму протягом останніх 6 років дотримується спортсмен-гирьовик та пауерліфтер – Денис Гончаров. У спорт, говорить, прийшов випадково.

“Мені в спадок дісталися три спортивні снаряди: три гирі вагою 16, 24 і 32 кілограми. В принципі з них і почалася моя спортивна кар’єра”, – говорить він.

На сьогодні Денис встановив 28 рекордів. З них 16 – у гирьовому спорті та 12 – у пауерліфтингу. Останні три рекорди зробив тиждень тому, на святкуванні 360-ї річниці заснування міста Тростянець, пише Суспільне Суми.

“Першим підйомом було взяття в стійку методом виривання гирі, вагою 68 кілограмів і 600 грамів, і її підйом та присідання з утриманням снаряду над головою”, – сказав він.

Другим підйомом, за його словами, був підйом гирі довгим циклом лівою рукою.

“Вага снаряду – 71 кілограм і 800 грамів, що відповідало 106-ти, практично 107-ми відсоткам моєї особистої ваги тіла”, – додав спортсмен.