Жириновський зібрався на війну? У Держдумі виступав у військовій формі полковника (Відео)

Справжній полковник?
Справжній полковник?

Лідер ЛДПР знову відзначився, з’явившись на пленарному засіданні Держдуми у формі поковника ВС Росії. Це такий його протест на оголошення Києвом антитерористичної операції на південному сході України, пише donbass.ua з посиланням на LifeNews.

Лідер ЛДПР сказав, що нова влада України вдягла камуфляж, то він також вирішив взяти з них приклад. При цьому зазначив, що носити таку форму має законне право.

Коментуючи звинувачення Президента США Барака Обами, які той зробив під час телефонної розмови зі своїм російським колегою Володимиром Путіним, що Москва стоїть за організацією сепаратистів в Україні, Жириновський сказав, що бачить у цьому спробу завадити Кремлю захистити російськомовне населення. Такі висловлювання він назвав нахабством.

«США – підпалювач нової війни», - заявив депутат.

Щодо вчорашнього випадку з кандидатом у Президенти України Олегом Царьовим, то лідер ЛДПР звинуватив у цьому главу СБУ Валентина Наливайченка, якого Жириновський назвав "американським агентом".

У підсумку заключении російський політик відзначив, що ЄС і США ділять Європу, не дивлячись на те, що в Україні вже пролилась кров і є перші жертви.