Згвалтувати 15-річну дівчину міліціонери не могли – внутрішнє розслідування МВС (Відео)

МВСОстанні тижні на Тернопільщині трапилось кілька кримінальних подій, причетними до яких вважають міліціонерів. Найперше мова йде про можливе згвалтування неповнолітньої у Борщівському районі. Прокуратура Тернопільської області  відкрила кримінальне провадження. Сьогодні офіційні коментарі дала міліція. Подробиці – у сюжеті журналіста TV-4 Максима Мукомели.

Гвалтувати п’ятнадцятирічну дівчину підозрювані міліціонери можливості не мали. 29 червня мати неповнолітньої дівчини звернулася у міліцію із заявою про те, що її неповнолітню дочку згвалтували троє працівників міліції. Обласна прокуратура за цим фактом розпочала кримінальне провадження. Міліція провела внутрішнє розслідування, про результати якого розповів начальник слідчого управління обласної міліції.

Читайте також. Тернопілля: зґвалтування неповнолітньої, може, й не було, але міліціонери взяли хабар

– Ми відслідкували всіх осіб, які були разом з цею дівчинкою впродовж вечора, впродовж ночі і до 11 ранку. Це ми провели в ході службового розслідування. Була залучена внутрішня безпека наша, інспекція по особовому складу. Ми можемо зараз ствердно сказати про те, що є люди, її знайомі, з якими вона була постійно впродовж ночі до 11 ранку. Де, в який момент могли троє працівників міліції на машині возити і гвалтувати, ми такого моменту не знайшли, – розповідає начальник слідчого управління УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол.

Триває розслідування, яке проводить прокуратура області. В свою чергу, запевняє Олександр Богомол, міліція зробила все можливе для встановлення справедливості.

Читайте також. Мати дівчинки, яку начебто зґвалтували, погрожує дійти до Порошенка, захищаючи дитину (Відео)

- В перший же день, коли була ця подія, були викликані всі працівники з Борщова, які залучалися до охорони громадського порядку, і які працювали вночі. Вони надали всі відповідні взірці, які необхідно, це: і піднігтьове накладення; і статевих органів змиви; і волосяного покриву; і крові. Все було надано зразу миттєво. Ніхто ніяких не робив спроб десь когось сховати, - пояснює Олександр Богомол.

Коли ж буде остаточне рішення - винні чи не винні підозрювані міліціонери у згвалтуванні неповнолітньої, поки невідомо.

- На жаль, розслідування таких кримінальних проваджень затягується на місяці в зв'язку з тим, що проводяться складні експертизи біологічних зразків, в тому числі ДНК, яка проводиться також, там черга на півроку вперед, але ми десь там домовляємося в таких критичних ситуаціях, щоб скоріше зробили, за місяць-півтора і, відповідн, прийняте яке буде рішення відносно працівників міліції - це буде, може ще місяць пройде, може ще два, - говорить Олександр Богомол.

Читайте також. Міліціонери, яких звинувачують у зґвалтуванні, подали скаргу у прокуратуру (Відео)

Згвалтування є особливо-тяжким злочином. То ж якби були хочнайменші докази вини міліціонерів, підозрюваних згідно з законом ізолювали б, каже Олександр Богомол. Сьогодні вони є вільними, але на час розслідування працівники міліції від роботи відсторонені.