Журналісти дали відповідь, чи є законними нові штрафи для “євробляхерів” (Відео)

znaj.ua
znaj.ua

Законопроєкт про відтермінування штрафних санкцій як невідкладний вніс до парламенту Президент. Тим часом, нові штрафи вже понад тиждень як чинні.

Власникам штрафних авто пояснили, що наразі відповідний законопроєкт перебуває на доопрацюванні у профільному комітеті.

Вночі 30 серпня нардепи підтримали законопроект 1030 про відтермінування штрафів за “євробляхи”, але він ще не набув чинності.

Обрано голову робочої групи з вирішення проблеми “євроблях”

Відповідне звернення до “євробляхерів” з’явилось в їхній спільноті у соцмережах.

У ролику зазначається, що перед набуттям чинності проєкт закону має пройти кілька етапів. Так, документ уже був поданий президентом України Володимиром Зеленським на попередній розгляд до Ради, пише ТСН.

При цьому “євробляхерам” наголошують, що лише після цього його винесуть на повторне фінальне голосування у сесійній залі. Потім, якщо Рада проголосує за ухвалення закону вдруге, то його передадуть на підпис президента. Після підписання документ має бути офіційно опубліковано і лише тоді він набуде чинності.

Тобто шалені штрафи за “євробляхи” поки що не відтермінували на три додаткові місяці.

У відеозверненні зауважується, що низка “євробляхерів” не розібрались, чи відтермінували уже штрафи, чи ні і засипали своїх лідерів запитаннями у соцмережах. Тому було знято окремий ролик.

Як повідомлялось раніше у ЗМІ, після завершення періоду розмитнення “євроблях” 22 серпня такі автомобілі уже почали штрафувати. Відомо, що першу постанову виписали у Кропивницькій області ще ввечері у той же день. Автомобілісту призначили стягнення розмуром у 8,5 тисячі гривень.

Подробиці – у сюжеті 5 каналу: