Журналістка Russia Today звільнилася через російську брехню про збитий Боїнг

11Журналістка кремлівського телеканалу Russia Today Сара Фірс звільнилася на знак протесту проти брехні при висвітленні знищення проросійськими терористами літака Boeing 777 в Донецькій області. Про це повідомляє Лига.net з посиланням на The Guardian.

“Це була сама огидна очевидна дезінформація”, – прокоментувала Фірс сюжет цього телеканалу, який поклав всю відповідальність за трагедію на Україну, в той час як абсолютна більшість ЗМІ довіряє інформації про російське походження ракети, яка знищила літак.

“Це було повне нехтування фактами. Ми показували тільки тих очевидців, які відкрито звинувачували український уряд (в причетності до катастрофи)”, – додала журналістка.

Вона назвала жахливим вчинком використання трагедії в цілях пропаганди, коли є сім'ї, які втратили своїх рідних і очікують об'єктивної інформації.
"Я завжди боролася проти аргументів, що зображують Russia Today мережею зла, але немов прокинулася і зрозуміла, що це просто неправильно", - повідомила Фірс.

В офісі кремлівського телеканалу вже прокоментували рішення Фірс. "Сара заявила, що вона вибирає правду; мабуть, у нас різне визначення істини. Ми вважаємо, що правда в тому, що наші журналісти бачили своїми очима, а не те, що надруковано в ранкових лондонських газетах", - сказала представник телеканалу Анна Бєлкіна.