Журналіст розповів про зустріч Захарченка і українських військових “під мостом”

Журналіст Роман Бочкала написав у Фейсбуці пост з приводу проблем на Донецькій фільтраційній станції, передає vchaspik.ua.

Читайте також: У ватажка бойовиків Захарченка — чергове загострення

“З приводу Донецької фільтраційної станції, яка раптом опинилася в епіцентрі АТО. Розповідаю в чому суть. Станція там далі, в низині. «Сіра зона». Хоча в ОБСЄ кажуть – жодної «сірої зони» немає. Є лінія розмежування. Але по факту є територія між вогневими позиціями сторін. Очисна станція саме в ній. Люди, які там працюють, їздять на роботу і з Авдіївки, і з Донецька. І все було нормально, поки тери не почали обстрілювати цей об’єкт. В реакцію на те, що наша розвідка взяла на станції язика. Ну вибачте… загалом, стали вони лупашити.

Читайте також: Бойовики обстрілюють Авдіївку інтенсивніше, ніж Донецький аеропорт, — журналіст

Співробітники застрайкували – не підемо на роботу, страшно. У підсумку Авдіївка залишилася без водопостачання. Місто перейшло на резерви. Донецьк як би теж без води залишився, але там перейшли на альтернативні джерела. А тут їх немає. Тому вранці відбулася зустріч «під мостом». Був Захарченко, російський генерал Муратов, представники ОБСЄ, українська сторона. Сепари пообіцяли по станції більше не бити. Наші військові – що займати станцію не будуть. Але вона не сильно-то й потрібна. Сепарів набагато більше дратує інше – що з лютого авдіївська промзона під Україною. А як вони хотіли… Це ж Україна. Все логічно. Зараз більш-менш тихо. Ніби як домовилися. Подивимося. Завтра повинна бути вода”, – написав Бочкала.

Читайте також: Ватажок бойовиків Захарченко грався у Рембо під Авдіївкою