Журналіст із Криму розповів, чому впав інтерес російського керівництва до півострова за роки окупації

фото: генеральний гтаб ЗСУ
фото: генеральний гтаб ЗСУ

Головний редактор онлайн-видання “Чорноморські новини” Андрій Клименко вважає, що в окупованому Криму сьогодні спостерігається стрімке повернення до радянських часів, йдеться на сторінці Фейсбук генерального штабу ЗСУ.

Про це  кримський економіст та журналіст, співзасновник та головний редактор онлайн-видання «Чорноморські новини» заявив під час ранкового інформування перед офіцерами Генерального штабу Збройних Сил України.

У своєму виступі Андрій Клименко зупинився на питаннях мілітаризації окупованого Кримського півострову, впливі міжнародних санкцій та ситуації в Азовському морі.

– Проведений нами аналіз свідчить про те, що в окупованому Криму спостерігається стрімке повернення до радянських часів – починаючи від галузевої структури економіки і закінчуючи стандартами бухгалтерського обліку, – сказав журналіст. – Водночас, соціальні програми поступово згортаються, за роки окупації інтерес російського керівництва до Криму впав, за винятком військово-стратегічного значення півострова.

Говорячи про ситуацію в Азовському морі, Андрій Клименко, зокрема, зазначив, що затримання росіянами українських суден, не має жодного сенсу.

– Але вони мали на меті забезпечити демонстраційний ефект та намагались вплинути на моральний стан Військово-морських сил та Морської охорони України, органів влади та населення. А ще – тренування екіпажів Берегової охорони ФСБ РФ та провокування можливого «casus belli», – зауважив головний редактор видання «Чорноморські новини».