Згурець пояснив стратегію ЗСУ у Сєвєродонецьку (Відео)

Сергій Згурець. Фото – Defence Express

Тримаючи оборону у Сєвєродонецьку, українські військові у вуличних боях знищують наступальні підрозділи російської армії.

Про таку стратегію ЗСУ військовий експерт Defence Express Сергій Згурець заявив в ефірі “Еспресо”.

“Динаміка у Сєвєродонецьку на тактичному рівні відбувається на нашу користь, але ризики зберігаються. Чим більше ми завдаємо ворогу втрат, тим більша брехня з боку РФ. Їх непокоїть, що ми здійснюємо обстріли й атаки по їхніх військах з Лисичанська за допомогою артилерії, яка підтягнута з центральної частини України. Ми посилили свої вогневі потужності. Якість роботи нашої піхоти у місцевих кварталах є набагато вищою, ніж та, яку показує армія Російської Федерації. Ми намагаємося знищувати наступальні підрозділи РФ у місті й підтягуємо резерви”, – наголосив Згурець.

Військовий експерт зазначив, що на кількох напрямах "битви за Донбас" ворог продовжує прагнути наступати також зі значними втратами.

"Він накопичує сили з намаганням провести наступальні дії. Це Ізюм - Лиман, де тривають бої (у росіян вони не були успішними, хоча активними), та напрямок від Попасної у бік Бахмута і "дороги життя". Генеральний штаб ЗСУ дуже уважно контролює ці напрямки. Просування ворога там немає. Надзвичайно важливе значення має контроль над мостами між Сєвєродонецьком і Лисичанськом. У разі знищення цих мостів слід розуміти, як забезпечити безпеку угрупування ЗСУ в районі Сєвєродонецька", - підкреслив Сергій Згурець.