“Можна перемагати Путіна”, – Порошенко сказав, як це зробити (Відео)

Для відновлення територіальної цілісності України треба добиватись подальшого санкційного і політичного тиску світових лідерів на Кремль, допоки Путін не виведе війська з Донбасу.

Про це заявив п’ятий Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю  на 5 каналі.

“Ці ілюзії, що з Путіним можна хоч про щось домовитися, вони роблять погану послугу Зеленському і Україні”, – зазначив Порошенко.

“Можна бити Путіна і можна перемагати Путіна “, – наголосив п’ятий президент України.

Порошенко нагадав, що за його каденції Україні вдалося знайти союзників у світі і створити антипутінську коаліцію. Ці досягнення України на міжнародній арені, в тому числі й досягнення Мінського процесу, українська влада зараз використовує недостатньо, вважає Порошенко.

“Зеленському знадобилося півтора року, щоб він почав хоч трохи слухати ситуацію по імплементації “Мінська”. Бо йому тоді казали: є “дорожня карта”, вона погоджена з партнерами, а ти відмовляєшся від неї… Вони (команда Зеленського – ред.) ніколи це питання не піднімали і не підняли навіть на Паризькому саміті, здавши всі наші аргументи у вигляді путінської “формули Штайнмаєра” чи розведення, віддаючи нашу землю. І та сама ситуація була з миротворцями ООН… Чому українці не піднімали ці питання півтора року, це мені важко збагнути. Це абсолютно некомпетентна антиукраїнська позиція”, – сказав Петро Порошенко.

На його думку, задля повернення територіальної цілісності України команді нинішнього Президента України слід активно діяти.

“Хто вам зараз заважає? Вам “Мінськ” не подобається? Ідіть підписуйте “Будапешт”. Вам не подобаються умови? Ідіть і робіть щось! Бо коли я був президентом, я наголошую, не було ні “Мінська”, ні армії, ні санкцій, нічого. Я хочу наголосити, що тоді ми звільнили дві третини окупованого Донбасу”, – підкреслив Порошенко.

Більше подробиць – у повній версії інтерв’ю Петра Порошенка програмі “Гончаренко рулить” на 5 каналі.