Жіноча сотня покидає Майдан через маргіналів (Відео)

1139 жіноча сотня Самооборони покидає периметр Майдану Незалежності в Києві. Про це повідомила у відеозверненні сотниця 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану, радниця Міністра оборони України Ганна Коваленко.

“Я підтримую киян, які втомилися від цілодобового безладу в центрі міста. Присутність маргінальних елементів дискредитує святі ідеї революції. Більш того, Майдан в сьогоднішньому вигляді є просто подарунком для проросійської пропаганди”, – заявляє сотниця.

За її словами, офіційно 39-та жіноча сотня й інші сотні Самооборони покидають Майдан Незалежності. “Це рішення було прийнято на Раді сотників Майдану”, – додала Коваленко.

“Сьогодні частина особового складу сотні захищає Україну, а на іншу покладено гуманітарну місію. Ми змогли знайти інші інструменти впливу на суспільство. Чого бажаємо і тим, хто не бажає йти з Майдану”, – заявила сотник.

Нагадаємо, 9 липня генеральний прокурор Віталій Ярема повідомив, що на Майдані Незалежності в Києві з кінця лютого 2014 р. (тобто, коли, по суті, завершився Євромайдан) було скоєно 158 злочинів. За його словами, були зафіксовані 4 факти нанесення громадянам тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, 14 розбійних нападів, 73 факти крадіжок, 18 фактів нанесення тілесних ушкоджень.

Генпрокурор вимагає від активістів Майдану негайно звільнити адмінбудинки в центрі Києва, зайняті в ході Євромайдану. Ярема навіть пригрозив силовим виселенням.

З 1 грудня 2013 р. в ході так званого Євромайдану активісти захопили ряд адмінбудівель у центрі Києва, а також встановили наметове містечко і барикади на Майдані та Хрещатику. Вони досі так там і стоять, перешкоджаючи руху транспорту. Активісти не збираються залишати Майдан, незважаючи на те, що мер Києва Віталій Кличко запропонував їм санаторії за Києвом. Активісти навіть посадили на Майдані невеликий город.