Жінкам потрібно довше спати, ніж чоловікам – вчені

article-2528920-1A47876100000578-804_634x355Жінкам потрібно довше спати ніж чоловікам, оскільки продовж дня вони виконують більше завдань і використовують свій мозок активніше.

Як повідомляє The Daily Mail, до такого висновку дійшли американські вчені з Університету Дюка в Північній Кароліні. Вчені встановили, що жінки активніше використовують свій мозок впродовж дня і виконують більше завдань ніж чоловіки.

Тож їм потрібно на кілька годин довше спати, аби відновити сили. Регулярне недосипання може стати причиною депресії, серцево-судинних хвороб, дратівливості. Крім того може почати боліти тіло щоранку під час пробудження.

Щоб уникнути таких наслідків вчені радять жінкам спати трохи довше, ніж 8 годин. А також при нагоді дрімати впродовж дня до 90 хвилин.

“Головна функція сну для нашого мозку полягає в його очищенні від токсинів і відновленні. Недосипання може мати серйозні наслідки, оскільки мозок перебуває не достатньо часу в стані відновлення”, – пояснює доктор Майкл Бреус.

При цьому він зазначив, що чоловіки, які працюють на посадах, що вимагають розумової діяльності, теж повинні спати довше.