Жебрівський повідомив хороші новини з Авдіївки

cc021574fbc2c17457300364978f38e1Фільтрувальну станцію вдалося полагодити. Увечері в населення вже має бути вода, про це у Фейсбуці повідомив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

“Станом на 18:00 ситуація наступна: ремонтники завершили роботи на ЛЕП, відповідно, на Донецькій фільтрувальній станції почали заповнювати резервуари водою. Потім воду оброблять, відфільтрують і о 18:30-й мають подати на наш бік”, – пише Жебрівський.

Читайте також: Життя без води: як живе прифронтова Авдіївка (Відео)

Якщо все йтиме за планом, то вода до Авдіївки дійде десь до першої години ночі. Спочатку нею заповнять резервуари, а потім – подадуть населенню. У такому випадку люди отримають воду зранку.

“Це – наголошую, якщо на тому боці все буде за планом. З боку території, контрольованої Україною, для прийому та роздачі води все готове.  Запевняю: дефіциту води в Авдіївці немає. Від четверга питну та технічну воду розвозять технікою ДСНС та місцевого комунального підприємства. До забезпечення населення бутильованою питною водою долучилися й благодійники, зокрема, Червоний Хрест”, – зазначив Жебрівський.