“Я ж не лох”, – стало відомо, що обурило Президента України під час розмови з ветеранами АТО в Золотому. Повна версія (Відео)

Флто - Фейсбук
Фото – Фейсбук

Під час поїздки в ООС 26-27 жовтня Президент України побував у Золотому. Там зустрівся в тому числі з ветеранами АТО, які готові заявили про готовність зайняти позиції ЗСУ в разі розведення військ на цій ділянці фронту. Після розмови з добровольцями Президент України повернувся до них, коли дізнався, що ветерани АТО мають зброю в Золотому. Розмова набрала гострих інтонацій, коли на вимогу Президента України вивезти зброю з Золотого ветеран АТО ніяк не відреагував.

Це видно на відео повної версії поїздки Володимира Зеленського у зону ООС, опублікованої Офісом Президента України.

“Заберіть зброю. Хлопці, розмова вже серйозна”, – сказав Президент України.

У відповідь ветеран АТО добровольчого батальйону “Азов” Денис із позивним “Янтар” сказав, що зброї зараз у руках ветеранів немає.

“Ти хочеш, щоб я зараз зайшов в дім і показав де? – запитав Зеленський і продовжив: Хлопці, вивезіть зброю”.

На це ветеран АТО Денис нічого не сказав і затримав Володимира Зеленського, який вже збирався йти, новою темою розмови про вимоги акції “Ні капітуляції”.

“Я ж не лох, я – Президент цієї країни… Я прийшов і сказав: “Зброю заберіть” і ти мене не переводь на акції”, – заявив Президент України. Після кількахвинної гострої розмови Президент України залишився непохитним у вимозі, щоб ветерани АТО вивезли свою зброю з Золотого.

Повна версія дводенної поїздки Президента України в зону ООС – у відео Офісу Президента України.