Земляків – Героїв “Небесної сотні” пам’ятають на Тернопіллі (Фото)

10257008_759285177436535_4854988113203168658_nРеквієм-молитва із вшанування пам’яті Героїв “Небесної сотні” відбудеться у п’ятницю, 20 лютого, в Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя.

– Запрошуємо студентів і викладачів, працівників університету, тернополян та усіх небайдужих взяти участь у поминальному заході, – йдеться у повідомленні в групі Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

Читайте також. Степан Стефурак повертається додому. Поховають Героя на Франківщині 26 вересня (Відео)

Усіх чекають о 10 год. у фойє корпусу №1 (вул. Руська, 56), уточенюють в університеті.

Власне, виш втратив одного зі своїх студентів уже під час військових дій на сході. До лав Небесної армії пішов Степан Стефурак - родом з Івано-Франківщини.

Нагадаємо, у лавах "Небесної сотні" є п'ятеро молодих людей з Тернопільщини. Вони загинули від куль снайперів рівно рік тому. Так, цим юнакам присвоїли звання Героїв України, але їхнім родинам від цього легше не стало. Адже досі не знайшли і не покарали винних за вбивства на Майдані...

ІА "7 Днів-Україна" щиро співчуває рідним і близькими Героїв "Небесної сотні". Ми всіх їх пам'ятаємо! Устим Голоднюк, Олександр Капінос, Назар Войтович, Ігор Костенко, Василь Мойсей...

Читайте також. Тернопіль: співчуття рідним і близьким Олександра Капіноса (текст інтерв’ю 2012 р.)

«Небесна сотня»: у Збаражі відзначають 20-річчя Устима Голоднюка

Тернопілля попрощалося із наймолодшим із «Небесної сотні» (Відео)

Тернопілля втратило на Майдані чотирьох своїх синів

Героя Небесної сотні засновник Вікіпедії оголосив «Вікіпедистом року»

Тернопілля: село на Бучаччині втратило відразу двох своїх синів (Відео)

Софія Левицька