“Зелю – геть!” – учасники протесту в центрі Києва висунули Банковій нові вимоги (Відео)

Фото – “УП

Оскільки президент України не звільнив главу свого Офісу Андрія Єрмака, то піти у відставку має і Президент.

Таку вимогу висунули Банковій близько 10-ти тисяч учасників акції в центрі Києва 1 грудня.

Акція, що почалась о 19-ій годині на Майдані Незалежності, продовжилась біля Офісу Президента. Весь час учасники акції скандували “Зелю – геть!”.

Представник організації “Демократична сокира” Юрій Гудименко наголосив, що учасники акції не згодні з позицією Володимира Зеленського щодо прямих переговорів з Путіним. Оскільки підозрюваного у зриві спецоперації з затримки “вагнерівців” Андрія Єрмака Президент не звільнив, то наступним має стати звільнення самого Зеленського, тобто процедура імпічменту. Також учасники акції домагатимуться дострокових парламентських виборів.

"Треба визначитись, що робити з цією владою. Необхідне повне її перезавантаження і почати треба з дострокового припинення повноважень парламенту та обрання нової Верховної ради. Ми це будемо робити відповідно до Конституції, українських законів і права... Почати шлях до цього єднання ми повинні, продемонструвавши єдність опозиційних демократичних, патріотичних сил. Прийшов час створення координаційної ради об’єднаної опозиції", – заявив під час виступу на акції керівник Центрального штабу "Європейської Солідарності" Олександр Турчинов.

Вся акція відбувалась мирно без жодних конфліктів і протистоянь з правоохоронцями. 

Читайте також: Активісти поставили Банковій ультиматум через “вагнерґейт”(Відео)

Нагадаємо, під час акції 21 листопада учасники акції вимагали від Зеленського впродовж 10-ти днів звільнити Андрія Єрмака.

Більше подробиць - у відео ТСН та у повній версії акції 1 грудня у Києві у відео "Радіо Свобода".