“Це більш складне питання”, – Зеленський на відкритті мосту в Станиці Луганській про розведення військ по всій лінії фронту (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Розведення військ по всій лінії фронту на Донбасі поки не буде, хоч це питання і стане предметом обговорення під час зустрічі в “нормандському форматі”.

Про це заявив Президент України 20 листопада, відкриваючи відновлений Україною міст на лінії розмежування у Станиці Луганській.

“Це більш складне питання, тому що є дуже багато ділянок, як дуже складні в принципі для  обговорення розведення. Тому ми зараз про це не говоримо. Ми будемо говорити на зустрічі”, – сказав про можливість розведення військ по всьому фронту Володимир Зеленський, підкресливши, що під час зустрічі “нормандської четвірки”9 грудня в Парижі хоче обговорити насамперед питання звільнення українських полонених.

“Повне розуміння повного конкретного списку наших людей з термінами їх повернення”, – про такі пріоритети в цьому питанні заявив Президент України.

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

Також Президент України підкреслив, що говоритиме на нормандському саміті про “фейкове припинення вогню” на Донбасі, оскільки перемир’я реально триває перші кілька днів, а потім бойовики починають відкривати вогонь.

Читайте також: Що відбувається на мосту на лінії розмежування в Станиці Луганській: пряма трансляція (Відео)

Щодо мосту на лінії розмежування в Станиці Луганській, який Україна відновила своїм коштом, то Президенту України не сподобались прапори самопроголошеної “ЛНР”, які бойовики встановили на підконтрольній їм частині відновленого мосту.

“Це буде ще одним нашим завданням, щоб це прибрати”, – заявив Володимир Зеленський.

Більше подробиць – у сюжеті Факти ICTV