Зеленський зробив заяву через конфлікт довкола імені конструктора Корольова

фото із відкритих джерел

Про видатного конструктора у Твіттері згадав Президент України Володимир Зеленський. Зокрема, він відповів на допис інженера Ілона Маска від липня минулого року. Тоді американський винахідник написав, що спілкувався із сім’єю Корольова, а самого ученого вважає одним із найкращих.

Володимир Зеленський запросив Ілона Маска в Україну, щоби побачити Музей космонавтики імені Сергія Корольова. Він розташований у Житомирі – на малій батьківщині вченого. 

Конфлікт довкола імені видатного конструктора розгорівся через те, що у день народження видатного українського ракетного інженера офіційний акаунт Росії у Твіттері опублікував допис, присвячений ученому. У ньому Корольова називають радянським науковцем, батьком польотів у космос, завдяки якому Юрій Гагарін зміг відправитися до зірок.

Офіційний акаунт України у Твіттері назвав допис крадіжкою і спробою Москви привласнити заслуги інженера. Про це повідомляє “5 канал”.

Кремлю нагадали, що Сергій Корольов називав себе українцем, народився, виріс і навчався в Україні. А от у Росії його арештували, катували й кинули у в’язницю на 6 років.