Зеленський змінив керівника Донецької ОДА

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко
Голова Донецької ОДА Павло Кириленко

Замість Олександра Куця керувати Донеччиною тепер буде 33-річний Павло Кириленко.

Відповідні Укази про звільнення голови Донецької ОДА Олександра Куця і призначення на цю посаду Павла Кириленка сьогодні підписав Президент України. Ці Укази оприлюднені на сайті Глави держави.

Про Павла Кириленка відомо, що він уродженець Донеччини, юрист і працював у прокуратурі, а останній часом жив з родиною на Закарпатті.

Довідково: Новий глава Донецької ОДА Павло Кириленко народився у 1986 році на Донеччині. У 2008 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю “правознавство”. Працював в органах прокуратури Донеччини, Криму та ГПУ. У вересні 2017 року генпрокурор Юрій Луценко призначив Кириленка військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону.Одружений, має двох дітей. Родина живе в Ужгороді. Дружина Алла Кириленко працює в управлінні праці та соцзахисту населення Ужгородської міської ради.

Як повідомляє сайт Президента України, Володимир Зеленський виїхав на Донеччину, де і представить сьогодні нового главу Донецької ОДА.

"5 липня, у п’яту річницю визволення Слов’янська та Краматорська, Президент України Володимир Зеленський здійснить робочу поїздку до Донецької області. У Краматорську Глава держави візьме участь у заходах з нагоди звільнення цих міст. Також у програмі – представлення активу області новопризначеного голови Донецької обласної державної адміністрації", - йдеться в повідомленні.

ф1