Зеленський зараз програв би вибори Президента двом кандидатам – соціологічне дослідження (Таблиця)

Якби президентські вибори в Україні відбувались зараз, за кандидата Володимира Зеленського у першому турі проголосували б 24% тих, хто визначився з кандидатом. У другому турі більше голосів, як Зеленському, виборці готові віддати за двох кандидатів – Дмитра Разумкова та Петра Порошенка.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, що його 17-22 грудня провели фахівці Центру Разумкова та Фонду “Демократичні ініціативи” імені Кучеріва.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені І. Кучеріва з 17 по 22 грудня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів.  Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

За цими результатами, в першому турі Володимир Зеленський набрав найбільше голосів виборців з усіх кандидатів на посаду Президента України - 24%.

Виграти президентські вибори у другому турі Володимир Зеленський зараз міг би в усіх потенційних кандидатів, крім Дмитра Разумкова та Петра Порошенка.

За п'ятого президента України зараз у другому турі готові проголосувати 50,1% опитаних, які визначились, за шостого - 49,9%.

Розрив із Разумковим у Зеленського значно більший.

За Дмитра Разумкова як кандидата в Президенти України в другому турі зараз готові проголосувати понад 56% респондентів, а за Володимира Зеленського - 43%.

При цьому, за даними соцопитування, у першому турі президентських виборів Разумков зараз лише на четвертій позиції. У другий тур виборів Президента України зараз вийшли б Порошенко і Зеленський.