Зеленський втратив 42% прихильників, які проголосували за нього на президентських виборах

На виборах Президента України у 2019 році Володимир Зеленський переміг із результатом у 73,22 % голосів виборців, тоді як зараз за нього на президентських виборах проголосували б 30,6% тих, хто визначився з кандидатом.

Про таку втрату Зеленським 42,6% прихильників, які голосували за нього на виборах Президента в 2019-му, свідчать результати соцопитування, яке оприлюднив КМІС.

Це опитування Київський міжнародний інститут соціології проводив із 1 до 7 червня на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Було опитано 2 тисячі 3 респонденти.

За результатами соцопитування, якби вибори Президента України відбувались зараз, то за кандидата Володимира Зеленського віддали б свої голоси 30,6% учасників опитування, які визначились із кандидатом. Другим був би Петро Порошенко, за якого зараз готові віддати голоси 17,4% учасників опитування. Кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко отримала б підтримку 12,7% голосів виборців, а Юрій Бойко - у 10,6%.

"Порівняно з квітнем лише у випадку І. Смешка і К. Рудик простежуються зміни: рейтинг І. Смешка знизився з 10,4% серед тих, хто визначився, до 8,1%, а рейтинг К. Рудик зріс з 0,1% до 0,5%. Зміна підтримки інших кандидатів – у межах статистичної похибки, тобто формально поточні рейтинги не відрізняються від рейтингів станом на 16-22 квітня", - прокоментували у КМІС результати свого червневого соціологічного опитування порівняно з квітневим.