Зеленський візьме участь у меморіальних заходах у Польщі, на які Путіна не запросили

Зеленський сьогодні здійснить офіційний візит до Польщі / фото
Зеленський сьогодні здійснить офіційний візит до Польщі / фото

1 вересня у Варшаві президент України Володимир Зеленський візьме участь у меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни, повідомляє Уніан.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні вирушить з офіційним дводенним візитом до Республіки Польща на запрошення президента цієї країни Анджея Дуди.
В Офісі глави Української держави повідомили, Зеленський у перший день візиту, 31 серпня, проведе зустріч з Дудою, прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, маршалком Сенату Станіславом Карчевським та представниками бізнесу. Крім того, глава Української держави у Варшаві покладе вінок до Могили Невідомого солдата.Зокрема, Зеленський проведе двосторонні зустрічі з президентом Литовської Республіки Гітанасом Науседою, президентом Болгарії Руменом Радевим, президентом Грузії Саломе Зурабішвілі, президентом Чорногорії Мило Джукановичем.

Зазначимо, 1 вересня виповнюється 80 років від початку Другої Світової війни. У перший день осені 1939 року нацистська Німеччина напала на Польщу, розв'язавши таким чином найкривавіше протистояння в історії людства. Аби відзначити 80 років тієї трагічної події, Варшава запланувала низку заходів під гаслом "Пам'ять і застереження", на які запросили близько 40 глав країн, урядів та очільників міжнародних організацій та блоків. Серед них - президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр. А от Володимир Путін, президент Росії, яка оголосила себе правонаступницею СРСР, запрошення не отримав.