Зеленський сказав, що його радує у розслідуванні його офшорів: “Кажу як професіонал” (Відео)

Володимира Зеленського радує, що в ході розслідування за матеріалами Pandora Papers жодних нових даних про його офшори з часу вступу на посаду Президента України не виявили.

Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю телеканалу Факти ICTV.

“Чесно кажучи, сюжет не дуже. Я вам кажу як професіонал. По-перше, нічого нового. Це було для мене як дежавю. У 2019 році все те саме кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене бруду ніякого немає… Радий, що жодної нової деталі я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов”, – сказав Президент України, коментуючи розслідування Слідство. Інфо “Офшор-95”.

Володимир Зеленський запевнив, що в 2012 році використовував офшорні компанії для захисту свого бізнесу, а не для відмивання грошей.

"Відмиванням в 2012 році ніяких грошей, і з 2012, і з 2001, і з 2019 не займався ні я, ні жоден член студії "Квартал 95". Ми займалися виключно творчістю", - сказав Зеленський.

Говорив в інтерв'ю Зеленський і про вірогідність зустрічі "нормандської" четвірки та зустрічі з Путіним, і про тарифи та запаси газу на опалювальний сезон, і про коронавірус та про ще чимало питань і проблем, актуальних для України і її громадян.

Більше - у повній версії інтерв'ю Президента України телеканалу Факти ICTV