Володимир Зеленський сказав, що матиме зустріч віч-на-віч з Путіним і тому трохи нервує (Відео)

фото: Кореспондент
фото: Кореспондент

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що матиме в Парижі зустріч з Путіним віч-на-віч.

Президент України Володимир Зеленський підтвердив проведення у Парижі двосторонньої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним та заявив, що двосторонні зустрічі матимуть між собою всі лідери Нормандського формату. Про це він розповів в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”, повідомляє Укрінформ“.

"Так. Усі двосторонні зустрічі будуть у всіх президентів", – відповів Зеленський на запитання, чи планується двостороння зустріч із Путіним у Парижі.

Водночас він запевнив, що не нервує перед зустріччю з президентом РФ.

"Єдине, через що я можу нервувати, що просто зустрілися, побачилася, сказали: "Так, ми плануємо". Я дуже не люблю нерезультативність будь-яких перемовин", – сказав глава держави.

Зеленський наголосив, що йому немає чого боятися, бо він є "президентом вільної країни, нормальною, порядною людиною, не продає нашу країну нікому ніколи".

За словами Президента, другим питанням на саміті буде питання ситуації з безпекою на Донбасі, тобто виведення військ, незаконних збройних формувань. Він повторив, що хотів би досягти домовленостей про конкретні часові рамки, коли це станеться.

Також Зеленський розповів, що планує на саміті говорити про проведення виборів на Донбасі. Він знову повторив, що це має відбуватися за українським законом, за участю всіх українських політичних сил, з міжнародними спостерігачами.

Крім того, Зеленський впевнений, що в ході зустрічі в "нормандському форматі" буде обговорено питання передачі Україні контролю над українським кордоном.

Зустріч лідерів країн Нормандської четвірки 9 грудня розпочнеться о 16:00 за місцевим часом (17:00 за Києвом).

Повна версія виступу Зеленського у програмі "Свобода слова", Сегодня: