Зеленський розповів на брифінгу про те, яких зусиль докладає для звільнення полоненого журналіста Асєєва

фото: Обозреватель
фото: Обозреватель

Президент України Володимир Зеленський дав сьогодні брифінг, тему якого не розголошували.

Лише коли Президент з’явився у залі для преси у своєму офісі, його прес-секретрка повідомила тему, що обговорюватиметься.

Йшлося про обмін полоненими, Мінські домовленості і ситуацію на фронті.

Президент заявив, що Україна докладає максимум зусиль для звільнення утримуваного бойовиками в окупованому Донецьку журналіста і блогера Станіслава Асєєва.

«Особливу увагу хочу приділити, до речі, вашому колезі, кореспонденту Станіславу Асєєву, якому виповнилося 30 років, і який більше двох років знаходиться у в’язниці в «ДНР». Ми докладаємо максимальних зусиль для його повернення», – сказав Зеленський на брифінгу.

Читайте також: У ці хвилини проходить брифінг Президента України Володимира Зеленського щодо Мінських домовленостей (Відео наживо)

Він додав, що влада докладає зусиль не лише для звільнення Асєєва, а й для «повернення усіх наших громадян, усіх громадян України».

Раніше повідомлялось, що втор колонок для проєкту Радіо Свобода Донбас.Реалії Станіслав Асєєв перебуває в ув’язненні підконтрольного Росії угруповання «ДНР», за різними даними, з травня або червня 2017 року.

Спершу він просто зник, два тижні про нього нічого не було відомо. Пізніше угруповання «ДНР» визнало його затримання й звинуватило у шпигунстві на користь України.