Зеленський пропонує ВР ліквідувати Окружний адмінсуд Києва: “Досить сейфів, набитих мільйонами”

Фото – rbc.ua

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної ради як невідкладний законопроєкт, яким пропонує ліквідувати скандальний Окружний адміністративний суд Києва.

Про це повідомляє сайт Президента України.

Як ідеться в повідомленні, Окружний адмінсуд Києва втратив довіру суспільства через підозру у корупції та неналежному судочинству.

Читайте також: Мільйони доларів стопками в сейфі: НАБУ показало обшук в Окружному адмінсуді Києва. Венедіктова підписала підозру брату судді Вовка (Фото, Відео)

"Я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону", – прокоментував поданян законопроекту Володимир Зеленський.

Довідково: Відповідно до частини другої статті 125 Конституції України, суд утворюється, реорганізовується та ліквідовується законом, проект якого вносить до Верховної ради Президент України (після консультацій з Вищою радою правосуддя).