Зеленський про підсумки першого року на посаді Президента: “Багато до чого навіть руки не дійшли” (Фільм)

ф1“Багато до чого навіть руки не дійшли, але дійдуть”, – так охарактеризував перший рік на посаді і свої плани на наступні 4 роки каденції Президент України Володимир Зеленський.

Про це Зеленський сказав у фільмі “Рік Президента Зеленського”, який опублікував Офіс глави держави. Фільм був знятий з нагоди року перебування на посаді Президента України Володимира Зеленського. У фільмі Глава держави підбиває підсумки зробленого за цей час і ділиться планами на мабутнє.

Серед досягнень року президентства Володимир Зеленський називає зрушення з мертвої точки переговорів у “нормандському форматі” і називає 2024 рік як найпізнішу дату завершення війни на Донбасі.

“Впевнений у тому, що за мою каденцію ми закінчимо цю війну”, – заявив Президент України Володимир Зеленський.

Він підкреслив, що якщо Мінський формат впродовж року, який ще не минув, не принесе бажаних для України результатів у досягненні миру на Донбасі, то Україна змінюватиме свою тактику в цьому процесі.

“Ми до цього готові”, – сказав Зеленський.

Серед інших досягнень за рік на посаді Президент України назвав і обмін полоненими, і міжнародні зустрічі зі світовими лідерами, які і далі підтримують Україну, і викорінення корупції у верхівці влади країни, і запровадження в Україні ринку сільськогосподарських земель, і зняття депутатської недоторканності і чимало іншого.

Натомість, визнав Президент, серед викликів, з якими він зіштовхнувся на посаді глави держави, є такі, про які він і не здогадувався.

“Ми знали, що в нас війна на Донбасі. Але ми не знали, що нас чекає світова економічна криза, коронавірус, іранська трагедія. Щодня є виклики”, – сказав Володимир Зеленський.

Саме тому, за йог ословами, за рік президентства йому н евдалосязробити так багато, як би цього він хотів.

“Багато до чого навіть руки не дійшли, але дійдуть… Я думаю, що за ці 4 роки ми зможемо повністю перезавантажити Україну”,- запевнив Президент України.

Більше – у повіній версії фільму “Рік Президента Зеленського”.