Зеленський поставив МОЗ нове завдання щодо темпів вакцинації проти Covid-19

До 24 серпня в Україні проти коронавірусу має бути щеплана більшість українців, які віднесені дро зони ризику зараження Covid-19.

Таке завдання Володимир Зеленський поставив МОЗ України сьогодні в ході традиційної селекторної наради щодо боротьби з коронавірусом, повідомляє Офіс Президента України.

“До Дня Незалежності більшість українців, які потребують щеплення від Covid-19, мають отримати вакцину. Темпи вакцинації необхідно збільшувати”, – заявив Президент України Володимир Зеленський.

Як ідетсья в повідомленні Офісу Президента України, в ході наради Прем'єр-міністр України проінформував, що на сьогодні в Україні вакциновано понад 759 тисяч осіб. Наразі є можливість за добу щепити 80-100 тисяч українців. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що система охорони здоров’я України дає змогу щепити й 400-500 тисяч осіб на добу у разі наявності вакцини.

Читайте також: Ляшко назвав дату, коли Україна може вийти з карантину з колективним імунітетом проти Covid-19 (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше в Мінохоронздоров'я України заявляли, що для здобуття колективного імунітету коронавірусу 70% дорослого населення України щеплять від Covid-19 до кінця 2021 року. 

Читайте також: Уряд України опублікував Національний план вакцинації від Covid-19 з помісячною кількістю щеплень (Таблиця)

Такі ж темпи вакцинації в нашій країні передбачає і Національний план вакцинації, раніше затверджений і опублікований Урядом України.