Зеленський постане перед судом – у порушенні закону зізнався сам

Президент України Володимир Зеленський зізнався, що не вніс належних змін у свою майнову декларацію. У НАЗК заявили, що справу передадуть до суду. За вчинене Зеленським порушення йому загрожує штраф.

Про те, що порушив закон, Президент України офіційно повідомив на сайті Глави держави. Як ідеться в повідомленні, родина Зеленського не задекларувала за минулий рік понад 5 млн гривень у процесах купівлі і продажу облігацій внутрішньої держпозики. Відомості про таке порушення ним закону Володимир Зеленський тепер направив до Національного агентства з питань запобігання корупції.

У НАЗК заявили, що таке повідомлення про порушення закону від Зеленського отримали і вручили йому два протоколи про адміністративне праворушення.

"Відповідні матеріали будуть передані до суду", - повідомили в Нацагентстві з питань запобігання корупції.

Читайте також: Арестович: Зеленський протримається 3 місяці після поразки своєї партії на виборах (Відео)

Зазначимо, що це не перше правопорушення Президента України Зеленського. Так, у червня цього року під час робочої поїздки на Хмельниччину він порушив карантинні обмеження - із місцевими чиновниками пив каву у кав’ярні, яка в рамках карантину для відвідувачів тоді була закритою. Зеленського мали оштрафувати на 17 тисяч гривень, та суд у Хмельницькому звернувся до Верховного суду за роз'ясненнями, чи можна притягти до адміністративної відповідальності Президента. Сам Зеленський заявляв, що сплатить штраф добровільно.

Читайте також: Рейтинг Зеленського продовжує стрімке падіння – дані Центру Разумкова (Графіка)

Нагадаємо, що кандидат в Президенти України Володимир Зеленський заявляв, що сам добровільно піде у відставку, якщо порушить закон.