Зеленський пообіцяв Коломойському великі витрати: “Він про це ще не знає” (Відео)

ф1Українські олігархи, з якими встиг зустрітись Володимир Зеленський, інвестуватимуть у відновлення інфраструктури Донбасу.

Про такі свої домовленості з Ахметовим і Пінчуком заявив Президент України 20 червня під час зустрічі з представниками українськрого бізнесу. Зеленський пояснив, що такі домовленості досягнуті в рамках великого проекту реінтеграції Донбасу, що стартує вже зараз.

“Ми не чекатимемо завершення війни”, – сказав Президент України і пояснив, що відновлення підконтрольної Україні частини Донбасу починається зараз, щоб показати мешканцям окупованих “ДНР” і “ЛНР” територій, що в Україні – краще.

Загалом на відновлення Донбасу Україні треба буде витратити понад 300 мільярдів гривень, навів підрахунки українських експертів Зеленський. Президент закликав бізнесменів вкладати в цей проект гроші і в якості інвестицій, і якості добровільних пожертв, як це вже готові зробити принаймні два олігархи.

Як приклад Зеленський навів домовленості з Ахметовим, з яким, як заявив, домовився не тільки про скасування формули "Роттердам+", а й про те, що Ахметов вкладе гроші в дороги та іншу інфраструктуру Донбасу. Пінчук, заявив Зеленський, погодився придбати житло, яке отримають після повернення з Росії 24українських військовополонених моряки і далі Пінчук буде опікуватись соціальними проблемами українських військових.

"Ігор Коломойський буде вкладати дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він про це ще не знає", - анонсував Зеленський великі витрати Коломойського.

При цьому, підкреслив Зеленський, такі вклади бізнесу у державні проекти цілком добровільні, а бізнесмени не матимуть від цього ніяких преференцій.

Більше - у відео 112 Україна.