Рішення ПАРЄ про повернення Росії в Раду Європи обурило українських політиків і не тільки – різко зреагував Порошенко (Відео)

ф1Жодної офіційної реакції Президента України на рішення ПАРЄ зняти санкції з Росії і повернути її до членства в Раді Європи за 12 годин після прийняття цього рішення на засіданні ПАРЄ ще немає.

Натомість члени української делегації ПАРЄ та п’ятий Президент України України вже висловили своє обурення і заявили, що боротимуться за скасування цього рішення.

Читайте також: ПАРЄ зняла санкції з Росії і повернула її до складу Ради Європи: повна версія засідання ПАРЄ (Відео)

Так, Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що задіє всі свої міжнародні зв’язки, “аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі”.

“Це перший серйозний дипломатичний удар, який отримала Україна за останні п’ять років”, – так назвав Порошенко рішення ПАРЄ повернути Росії повноправне членство в Раді Європи, якого її позбавили за окупацію частини території України і збройну агресію на Донбасі, яких вона так і не припинила.

Перший заступник голови Верховної ради України Ірина Геращенко з обуренням на рішення ПАРЄ зявила, що тепер ті 118 депутатів Парламентської асамблеї, які повернули РФ в Раду Європи без жодних подальших зобов’язань Росії, відповідальні за наслідки агресії РФ щодо України.

Про те, як українська делегація в ПАРЄ збираєтсья оскаржувати вчорашнє рішення про повернення Росії в Раду Європи – у відео 5 каналу.