Зеленський і Патріарх Варфоломій “говорили про все”, але спільну угоду не підписали (Фото, Відео)

ф4Президент України та Вселенський патріарх Варфоломій за результатами зустрічі 8 серпня мали підписати спільну угоду, однак цього не сталося.

Чому угода так і не була підписана, ані в Офісі Президента України, ані у Вселенському патріархаті не пояснюють. За інсайдерською інформацією BBC News Україна, угода стосувалась екологічної проблематики і не містила ніяких політичних чи релігійних заяв.

Як видно з фото з зустрічі глави української держави та Патріарха Константинопольського, опублікованими на сайті Президента України, зустріч минула в теплій атмосфері.

ф1

На одній зі світлин Вселенський патріарх успіхнено щось розповідає Володимиру Зеленському.

ф2ф3

Хоч офіційног опідходу до преси за підсумками зустрічі не було, президент України сказав коротко, що зі Вселенським патріархом Варфоломієм “говорили про все” – від війни на Донбасі до релігійних питань.

Читайте також: «Я пропоную вам угоду», — Зеленський назвав дату запровадження ринку землі в Україні і пообіцяв легалізувати гральний бізнес (Відео)

Однак без провокацій на зустрічі не обійшлося – охорона змушена була заблокувати журналістів російського телеканалу, які перед зустріччю Зеленського і патріарха Варфоломія намагались прорватись до них.

Про російські провокації  – у сюжеті ТСН.

Зустріч Президента України та Вселенського патрарха Варфоломія експерти BBC News Україна вважають вдалою.