У Зеленського знайшли спосіб звільнити Луценка і назвали ім’я нового глави зовнішньої розвідки: АП заявила про звільнення 15-ти голів ОДА та інші кадрові рішення (Відео)

Главою Служби зовнішньої розвідки Зеленський призначив Владислава Бухарєва
Главою Служби зовнішньої розвідки Зеленський призначив Владислава Бухарєва

Президент України прийняв низку кадрових рішень і зробив подання у ВР на звільнення і призначення з посад.

Про це заявив сьогодні журналістам заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

Зокрема, за його словами, новим міністром закордонних справ України замість Павла Клімкіна Володимир Зеленський бачить Вадима Пристайка.

Службу зовнішньої розвідки вже очолює поки чинний нардеп від “Батьківщини” Владислав Бухарєв – Президент України вже підписав відповідний Указ, заявив Рядошапка.

Також Володимир Зеленський звільнив керівників Управлінь СБУ у 5-ти областях України.

Щодо Генерального прокурора України, то відповідне подання до Ради на його звільнення Володимир Зеленський також підписав.

Як заявив заступник глави Адміністрації Президента, Юрія Луценка Президент хоче звільнити на підставі того, що хоч для призначення Луценка Генпрокурором парламентарі і змінили закон, та необіхдної освіти і досвіду в Луценка немає, вважають у Зеленського.

Також Руслан Рябошапка повідомив про звільнення 15 голів облдержадміністарцій і назвав області.

“Щодо звільнення губернаторів, сьогодні надійшла перша частина подань з Кабінету міністрів на звільнення керівників ОДА. Зачитаю лише регіони: керівник Чернігівської ОДА, керівник Хмельницької ОДА, керівник Херсонської ОДА, голова Тернопільської ОДА, голова Сумської ОДА, голова Полтавської ОДА, голова Одеської ОДА, там відсторонено в. о. від виконання, звільнено голову Миколаївської ОДА, голову Львівської ОДА, Кіровоградської ОДА, Київської ОДА, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської ОДА, а також Волинської ОДА”, – зазначив перелік Указів Рябошапка.

Повна версія брифінгу – відео 112 Україна