Здорові мужлани кричали, що студенти їх провокують — Олег Барна про події під Конституційним судом

1

Конституції не поЗЕленіти. Так напиcав у Фейсбук народний депутат Олег Барна, коментуючи події, що відбулися сьогодні під стінами Конституціного суду України.

Як розповів Олег Барна, він разом з активною молоддю «Солідарна молодь», небайдужими громадянами вимагав від суддів не допустити скасування закону про люстрацію.

— На жаль, активісти від «Нацкорпусу» та «Свободи» прийшли, щоб далі через потужні гучномовці оббріхувати Президента Порошенка, не сказавши ні слова про україноненависницьку позицію новообраного Президента Зеленського і своїх господарів: Коломойського, ригів, аваківців, котрі «спєлісь» із Кремлем. А скільки бруду вилили на мене, то годі говорити. «Брехуни брехали через брехунці».

За словами Олега Барни, члени «Нацкорпусу» та свободівці нападали на дівчат і юнаків із «Солідарної молоді», вириваючи плакати про заборону скасування люстрації. «А потім ці здорові мужлани, які називали себе ветеранами АТО, добровольцями, кричали в мікрофони, що ці молоді студенти їх провокують. Якщо націоналісти є, то тільки не в даних псевдопатріотичних партіях», — підсумував Олег Барна.

Як переконаний Олег Барна, яскравим підтвердженням його висновків щодо ЗЕкоманди, є пост у ФБ Вельдара Шукурджієва із зони ООС.

мм

Вельдар Шукурджієв опублікував докази – фото із малюнками, які привезли так звані волонтери, які могли бути й провокаторами.

т