Збираються обороняти “свої” міста? Бойовики облаштували нові позиції в житлових кварталах

Такі позиції бойовиків для Горлівки не новина
Такі позиції бойовиків для Горлівки не новина

Терористи знову стягують свої війська в окуповані ними міста українського Донбасу і місцем дислокації військової техніки обирають двори житлових кварталів.

Так, у Донецьку і Голівці були зафіксовані нові такі вогневі точки та позиції терористів. Про це повідомив військовий експерт Дмитро Тимчук.

“У Петровському районі Донецька зафіксовані вогневі позиції бронетехніки терористів – 6 танків і 4 ББМ. У Київському районі Донецька помічено переміщення 4 автозаправників у супроводі 2-х БТР”, – йдеться в сьогоднішньому повідомленні Дмитра Тимчука.

Читайте також: Столи з закускою на фоні танків — як Захарченко бойовика «Гіві» вітав (Фото)

Бойовики в розташуванні своїх танків посеред мирних кварталів нічого поганого не бачать. Вони, прикрившись мирними людьми, давно впевнені, що по таких позиціях терористів українські військові відкривати вогонь ніколи не будуть. Підігнавши танки під 9-типоверхівку, терорист “Гіві” у липні навіть так свій день народження відзначав.

Тепер же терористи облаштували нові позиції і в Горлівці.

Читайте також: Стрєлков: українська армія може звільнити Донбас за 2 тижні

"Зафіксовано скупчення близько 25 одиниць різних бойових броньованих машин (ББМ) у південних районах Горлівки", -повідомив сьогодні координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук.