Зборівський район: у Горішньому Івачеві 30 людей шукають зниклого чоловіка (Фото, відео)

indexТривають пошукові роботи на водоймі села Горішній Івачів Зборівського району.

Рятувальники, співробітники УТМР та водолази Бережанської водолазно-рятувальної станції обстежують водойму села в пошуках зниклого безвісті 50-річного громадянина Ф. – жителя села Малашівці.

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 17 листопада.

Читайте також. Тернопільські вогнеборці у вихідні рятували і людей, і худобу

Встановили, що у ніч з 14 на 15 листопада чоловік на човні ловив рибу рибальськими сітками в ставі села Горішній Івачів Зборівський району. Разом із ним, перебував і 51-річний громадянин Б. Тіло цього чоловіка 15.11.2014 р. близько 9 год. виявили у водоймі місцеві жителі. Попередня причина смерті – утоплення.

Станом на 13 год. 17.11.2014 р. зниклого не знайшли. Внаслідок несприятливих погодних умов, сильного вітру та великої хвилі водолази під воду не занурювалися.

Усього до пошуків залучили 30 чоловік особового складу, 8 човнів та 3 одиниці спеціальної техніки. На місці події працює мобільна оперативна група Управління ДСНС України у Тернопільській області на чолі з заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Юрієм Берестецьким. Пошуки тривають (ситуація на 17 год. не змінилася – прим.).

Софія Левицька