Зборівський район: діти із села Загір’я радо виконали роль помічників святого Миколая (Фото)

отець Андрій Олійників
отець Андрій Олійників

Тих, хто працює і лікується у Залозецькій лікарні, що на Тернопіллі, також відвідав святий Миколай. Кожному лікарю та хворому діти передали солодкі подарунки.

Так, 19 грудня, у празник святого Миколая члени Марійської дружини с. Загір’я відвідали хворих і обслуговуючий персонал лікарні. Подарунки купити допомогли жертводавці.

Читайте також. Тернопіль: купити «Volkswagen-Transporter» для бійців допомогла парафія Франкфурта-на-Майні (Фото)

Духовне дійство організував капелан лікарні та адміністратор парафії села Загір’я отець Андрій Олійників. Священик провів молитву до святого Миколая – за мир в Україні та за видужання усіх хворих лікарні. Про це повідомляє сайт місцевої архиєпархії УГКЦ.

Цього ж дня діти приготували солодощі, листи підтримки для військових. Їх та кровоспинні препарати священик передав на передову - для підтримки української армії.

Довідково. Поблизу Загір’я виявили археологічні пам’ятки раннього залізного віку та давньоруської культури. Перша писемна згадка про село — 1570. На Генеральному плані України 1648 р. є село Нишківці, що сьогодні є частиною с. Загір’я. У 1960 р. повінь знищила млин і підтопила частину села. У селі є кам’яна церква святого Воскресіння (1875 р.).

Софія Левицька