Збірна України з фристайлу на старт Олімпіади сьогодні не вийде: відома причина (Відео)

Після сенсаційного “золота” на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані Олександр Абраменко на Олімпіаді-2022 в Пекіні сьогодні за медалі не побореться. Архівне фото НОК України.

У командному змаганні з лижної акробатики збірна України не має команди. Через позитивні тести на коронавірус Україна не може виставити трьох спортсменів – негативні тести лише в двох.

Як повідомляє НОК України, у збірній команді з фрістайлу негативні тести на Covid-19 лише у двох із 5-ти спортсменів, а команда для змагань у цьому виді спорту – 3 олімпійці.

"На превеликий жаль, відразу три українських фристайлісти - Дмитро Котовський, Анастасія Новосад і Олександр Окіпнюк - буквально напередодні старту отримали позитивні тести на коронавірус і відтак українська команда не має можливості виставити повноцінний склад з 3-х фристайлістів й вийти на старт командних змагань", - йдеться в повідомленні Національного олімпійського комітету України.

Читайте також: Олімпіада-2022: у збірній України спалах коронавірусу

Це вже не перший випадок коронавірусу серед українських олімпійців у Пекіні.

Читайте також: Під загрозою ще один вид змагань Олімпіади-2022: Covid-19 виявили у другого українського спортсмена

Раніше проблеми через позитивні тести на коронавірус виникали у збірної України з біатлону, фігурного катання та з санного спорту.

"Перший випадок корнавірусу в Олімпійській збірній Україні на XXIV зимових Олімпійських іграх в Пекіні, був зафіксований у старшого тренера чоловічої команди з біатлону Юрая Санітри, одразу по прильоту до столиці Ігор-2022 27 січня. Ще до вильоту команди до Пекіна позитивний тест був зданий лікарем збірної з біатлону Богданом Братковим. З високою температурою та ознаками застуди в рамках існуючого ковід-протоколу, Санітра був доставлений до ізоляційного госпіталю, де й перебуває досі. Не дивлячись на позитивну динаміку, здані тести ще не дозволяють тренеру повернутися до розташування команди. Пізніше до Юрая Санітри приєдналися тренер жіночої команди з біатлону Ігор Ященко, сервісмен Іван Білосюк, спортсменки Олена Білосюк й Дар’я Блашко", - нагадали в НОК України.

Читайте також: У збірній України на Олімпіаді-2022 виявились “таємні” випадки Covid-19 (Відео)

Більше подробиць - у відео Факти ICTV з олімпійського Пекіна.