Зберігав про всяк випадок: на Донбасі місцевий житель закопав на городі гранати (Фото)

PM96image001Місцевий мешканець пояснив свої дії однією фразою – знайшов та зберігав про всяк випадок. Здетонувавши бойові гранати могли вбити не тільки володаря, а і на відстані до декількох десятків метрів уразити осколками оточуючих. Наразі загрозу нейтралізовано.

Правоохоронці Костянтинівського відділення поліції отримали інформацію про те, що місцевий мешканець зберігає за місцем проживання боєприпаси. Направившись для перевірки, поліцейські з’ясували, що чоловік відносно якого вони отримали інформацію дійсно володіє небезпечною знахідкою, повідомляє прес-служба Нацполіції Донецької області.

Читайте також: Внаслідок обстрілів на Донбасі постраждали мирні жителі

Чоловік 1983 року народження прогулюючись у лісопосадці, на околиці міста, знайшов три бойові гранати 2 – РГД та 1 Ф-1, та не повідомивши про знахідку поліцейських він приніс боєприпаси до себе додому, та закопав на городі. Коли до нього завітали поліцейські чоловік пояснив, що тримав гранати виключно про всяк випадок.

Боєприпаси були вилучені правоохоронцями.

Факт попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими пристроями» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 7 років позбавлення волі.

PM65image003PM399image005PM587image002