“Зберігайте спокій”, – Командувач Об’єднаних сил звернувся до мешканців Донбасу через воєнний стан

Генерал ЗСУ Сергій Наєв. Фото - mil.gov.ua
Генерал ЗСУ Сергій Наєв. Фото – mil.gov.ua

Запровадження воєнного стану в Україні торкнеться насамперед військових, натомість цивільні цього практично не відчують.

Про це заявив у зверненні до мешканців Донбасу Командувач Об’єднаних сил. Звернення опублікував у Фейсбук штаб ООС.

“Зберігайте спокій”, –  такий головні слова сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв мешканцям Донбасу через запровадження воєнного стану у 10-ти областях України, в тому числі і Донецькій та Луганській.

Читайте також: Президент підписав закон про запровадження воєнного стану в Україні

“Об’єднані сили продовжать здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та правового режиму воєнного стану, через відповідні органи військового управління та органи державної влади на місцях і органи місцевого самоврядування.
У штатному режимі працюють і працюватимуть підприємства та установи, школи, дитсадки, лікарні, об’єкти соціальної сфери, КПВВ тощо. Також залишається без змін порядок перетину блокпостів”, – сказав український генерал.

Читайте також: Загроза повномасштабної війни з Росією: Порошенко пояснив причини і наслідки введення воєнного стану в Україні (Відео)

“Звертаючись до кожного жителя Донеччини і Луганщини, хотів би сказати: ситуація в районі проведення ООС повністю контрольована. Зберігайте спокій. Не збирайте й не розповсюджуйте фейки та плітки, довіряйте лише офіційним джерелам інформації. Про будь-які зміни щодо заходів правового режиму воєнного стану буде повідомлено додатково”, – підкреслив Командувач Об’єднаних сил.