Зберегти лісові ресурси й не допустити незаконне їх використання: лісівники Тернопільщини обговорили завдання на 2020 рік (Фото)

начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко.
начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко.

У Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства вели серйозну й конструктивну розмову, що стосувалася збереження лісових ресурсів, недопущення розкрадання і незаконного використання лісів на території області.

Відбулася нарада під керівництвом начальника управління Олега Яремка. На нараду були запрошені заступник голови Громадської ради Володимир Воронін, керівник постійної комісії з питань дотримання прав і свобод громадян, антикорупційного, транспортного, екологічного, дорожнього та лісового законодавства Роман Марценишин та директори підприємств, головні лісничі та головні інженери.

IMG_1411 (1)

Олег Яремко звернув увагу присутніх на події в лісовому господарстві, які відбулися на початку цього року. Зокрема, за результатами селекторної наради прем’єр-міністра України з ОДА та наради під головуванням прем’єр-міністра України за участю голови і начальників управлінь Держлісагенства та начальників територіальних органів Держлісагенства.

IMG_1389

Основне із питань наради було збереження лісових ресурсів, недопущення розкрадання і незаконного використання лісів на території області.

Також на нараді були обговорені завдання, які стоять перед лісівниками Тернопільщини на 2020 рік.

IMG_1383

Володимир Воронін і Роман Марценишин акцентували увагу на унеможливленні нелегального обігу деревини, збільшенні лісистості області та відкритості перед суспільством роботи лісових господарств краю.

Також під час наради заступники начальника управління детально проаналізували, як лісівники краю виконували виробничі завдання за дві декади січня 2020 року.