Зберегти громадський спокій у Тернополі – найголовніше завдання (Відео)

патруль-nАби Зберегти громадський спокій у Тернополі об`єднали зусилля влада, громада і правоохоронні органи.

Про це йшлося 22 лютого під час засідання прес-клубу щодо теперішньої ситуації у нашому місті.

Читайте також. На варті у Тернополі – понад 300 чоловік і 38 автомобілів (Фото)

Після ночі погромів у приміщеннях міліції, прокуратури, судів ситуацію у Тернополі вже вдалося заспокоїти, паніки немає, правопорядок у місті забезпечують загони Самооборони разом із міліціонерами, воїнами-афганцями, спортсменами.

Читайте також. Тернополяни на Майдан уже зібрали кілька мільйонів гривень (Відео)

Нагадаємо, на усіх в’їздах до міста стоять блокпости. Там чергують працівники ДАІ та громадські активісти – члени Автомайдану, добровольці. За їхніми словами, у ці дні на постах бракує лише дощовиків. Добровільна охорона міста сприяє у роботі працівникам ДАІ. Активісти повідомляють про правопорушення, затримують винуватців. У місті розробили схему патрулювання та забезпечення правопорядку. Вся інформація акумулюється у Координаційному штабі громадського порядку Тернополя. Він працює в Українському домі “Перемога”.

Читайте також. Тернопільщина: Самооборона рятувала і ловила п’яних водіїв (Фото)

У черговий раз учасники зібрання наголосили, аби молоді люди не ходили вулицями міста у масках та касках, бо це може викликати недвозначну реакцію у людей. Батьків просили приглянути за дітьми і не дозволяти їм гуляти допізна. Згадали і про те, що у Тернополі немає проблем із забезпеченням продуктами, освітні, культурні заклади працюють у звичному режимі.

Відео, де активіст Віктор Мартинюк розповідяє, як начальник управління СБУ в Тернопільській області ігнорував блокпост:

Міліція Тернопілля чітко заявила, що діятиме за Законами України в інтересах народу: