Збаразький район: тесть із зятем спустилися в погріб та отруїлися газом

indexВипари з погребу призвели до смерті двох родичів на Тернопільщині.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 9 січня.

Читайте також. Тернопіль: жінка повідомила шахраю реквізити свого банківського рахунку і втратила гроші

У селі Гніздичне Збаразького району загинули двоє місцевих жителів – тесть і зять. Як з’ясувалося, чоловіки померли від удушення випарами з погребу, де зберігалися буряки.

Інформація про смерть чоловіків надійшла телефоном від чергового лікаря Зарудянської швидкої допомоги у Збаразький райвідділ міліції 8 січня близько 17 години. Він повідомив, що бригада лікарів в селі Гніздичне зареєструвала смерть чоловіків – 61- та 35-річного.

Читайте також. Шумський район: за крадіжку з бібліотеки злодій сяде на строк від трьох до шести років

– При виїзді на місце події стало відомо, що мешканці села померли від удушення випарами з погребу, де зберігали буряки, – каже начальник Збаразького райвідділу міліції Ігор Саган. – Підвальне приміщення, в якому знайшли родичів, майже постійно – зачинене, там накопичився отруйний газ, який не мав жодного запаху.

Чоловіки спустилися в погреб, щоб набрати буряків. Їм стало одразу погано, кажуть у міліції. Тривала відсутність тестя та зятя збентежила родину. Вони пішли перевірити, чи нічого не сталося і знайшли чоловіків у ямі непритомними. Викликали швидку, але медики, приїхавши в село, констатували смерть. Правоохоронці кваліфікують подію, як нещасний випадок. Триває слідство.

Софія Левицька