Збаразький район: результати ревізії в РДА такі, що їх передали в УСБУ та прокуратуру

РДАВтрат на суму понад 1 млн грн виявили в управлінні соціального захисту населення Збаразької РДА.

Про це повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.

Фахівці Тернопільської об’єднаної держфінінспекції виявили фінансових порушень під час ревізії діяльності управління соціального захисту населення Збаразької РДА.

Читайте також. Держвиконавця у Тернополі підозрюють у злочині – чоловік під домашнім арештом

Під час ревізії встановили, що особи, оформлені як піклувальники за інвалідами I групи чи престарілими, що досягли 80-річного віку, не здійснювали такого догляду, оскільки перебували за межами України, або підопічні не підтвердили здійснення догляду. Проте ці люди отримали від держави компенсацію в сумі майже 20 тис. грн, зберегли стаж, а з державного бюджету за них зайво перерахували Пенсійному фонду України єдиного соціального внеску в сумі 546,2 тис. грн.

Читайте також. У Чорткові порушили права мобілізованого до війська – прокуратура помітила

Крім того, управління зайво призначило та виплатило державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у сумі 450,6 тис. грн і субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги в сумі понад 13 тис. грн. Усе – внаслідок подання окремими громадянами  недостовірних даних про свої доходи та майновий стан.

Приховування фактів дострокового виходу на роботу з повним тижневим навантаженням та отримання доходів, а також фактів перебування за межами України, призвело до зайвого використання бюджетних коштів на виплату допомоги сім’ям з дітьми до трьох років на суму понад 21 тис. грн.

Читайте також. Тернопільський “білий дім” хулігани “замінували” дзвінком з-за меж краю

Ще 19,3 тис. грн коштів державного бюджету зайво використали на оплату праці з нарахуваннями працівникам управління. Матеріали ревізії передали УСБУ в області, про її результати повідомили прокуратуру Збаразького району.

Софія Левицька