Збаразький район: пожежа завдала шкоди на 30 тисяч гривень, згоріли 9 свиней (Фото)

свиняПід час пожежі на Тернопіллі врятували 19 свиней, а також підсобне приміщення пилорами, де жили тварини.

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 29 жовтня.

Читайте також. Пожежі на Тернопіллі: горять корми, господарські будівлі, житло

Сьогодні о 06:01 до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на вулиці Грушевського в селищі Вишнівець Збаразького району. На виклик негайно вирушив черговий караул місцевої пожежної команди селища Вишнівець. На місці з’ясувалося, що горить перекриття підсобного приміщення пилорами, в якому перебували 28 свиней. Полум’я швидко поширювалося, загальна площа пожежі становила близько 60 кв. м.

Пожежники взялися рятувати тварин і гасити полум’я. О 07:20 вогонь вдалося повністю приборкати. Завдяки своєчасному втручанню, вогнеборці врятували 19 тварин і підсобне приміщення пилорами. Вони зберегли матеріальних цінностей на суму близько 100 тисяч гривень.

Читайте також. На Тернопіллі вогонь не пожалів “ВАЗ-Калину” і “Тойоту”

За попередніми даними, займання стало наслідком короткого замикання електромережі. Завдана матеріальна шкода становить близько 30 тисяч гривень, адже стихія все ж встигла знищити перекриття будівлі та 9 свиней.

Завдяки функціонуванню у селищі Вишнівець, у безпосередній близькості до місця події, місцевої пожежної команди, вдалося мінімізувати наслідки від пожежі. Адже найближчий підрозділ державної пожежно-рятувальної служби розташований у Збаражі, за 30 км. І щоб дістатися до Вишнівця Збаразьким рятувальникам потрібно було б затратити безцінний час.

Довідково. Підрозділ місцевої пожежної охорони діє у селищі Вишнівець Збаразького району вже понад десять років. Про його функціонування дбає та всіма можливими силами підтримує місцеве керівництво, добре усвідомлюючи важливу роль рятувальників для селища.

Софія Левицька