Збаразький район: молодика затримали через цигарку, а знайшли 10 пластинок ЛСД

10_stripДесять пластинок галюциногену вилучили міліціонери у жителя Тернопільщини.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 16 січня.

Читайте також. Заборонений товар пропонували продавці двох торгових закладів у Тернополі

Наркотичний препарат ЛСД вилучили нещодавно працівники міліції у жителя Збаразького району. Молодик палив у громадському місці, за що отримав попередження від правоохоронців. Під час поверхневого обшуку  міліціонери виявили у кишені хлопця 10 пластинок галюциногенної речовини ЛСД.

Цей препарат класифікують  як один із найсильніших психотропних наркотиків. Наркоділки маскують цю небезпечну речовину під марки, виконані на папері із зображенням найрізноманітніших кольорових малюнків, що, здебільшого, не викликає підозри. Вартість однієї такої «наркотичної марки» на чорному ринку – понад 500 гривень.

Читайте також. Тернополян просять повідомляти про торговців усім, що містить наркотичні речовини

Наркотик у правопорушника одразу вилучили і відправили на експертизу. За цим фактом розпочали кримінальне провадження, згідно зі ст. 309 ККУ – «незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів».

Правоохоронці  наразі встановлюють, як галюциногени потрапили до рук  жителя району. Зважаючи на небезпеку від вживання дурману, працівники відділу з боротьби із незаконним обігом наркотиків продовжують  здійснювати заходи, спрямовані на недопущення їх поширення, передусім, в молодіжному середовищі.

Софія Левицька