Збаражчина: захопили 113,05 га землі – крапку у справі поставить суд

P4240009-nВимагають відшкодувати понад 110 тис. грн шкоди, спричиненої самовільним зайняттям землі, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури 20 листопада.

Так, прокуратура Збаразького району скерувала до суду позов в інтересах держави до сільськогосподарського товариства через самовільне заняття ним земельної ділянки.

Читайте також. Прокуратура Тернопілля «вибила» 3,4 млн грн боргів

Встановили, що товариство захопило ділянку загальною площею 113,05 га для ведення сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Великокунинецької сільради. Внаслідок недоотримання коштів за оренду землі інтересам держави заподіяли шкоду в розмірі 111 тисяч гривень.

За цим фактом, стосовно керівника підприємства розслідували кримінальне провадження та скерували до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 197-1 КК України. Вироком Збаразького районного суду винну особу притягнули до кримінальної відповідальності.

Читайте також. Знайшли, як покарати тих, хто незаконно зрубав ліс у Кременецькому районі

Із врахуванням того, що завдана державі шкода в ході досудового розслідування та під час судового розгляду цього кримінального провадження не відшкодовані, прокуратура району звернулася в інтересах держави в особі Великокунинецької сільради з відповідним позовною заявою до суду. Наразі позов прокуратури Збаразького району перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області.

Софія Левицька